Vyberte si spotřebiče, sestavte si vlastní set a těšte se na příjemnou slevu.
Nevíte si rady? Nevadí! Napište na e-mail: eva.bendova@silverhome.cz - sestavíme Vám individuální cenovou nabídku.
Váš košík
čeká na zboží
Chladnička s mrazničkou BEKO GN 162330 LZXP

Chladnička s mrazničkou BEKO GN 162330 LZXP

Doprava zdarma A++
9 hodnocení
Vrchol nabídky amerických lednic značky Beko v energetické třídě A++ s EverFresh+ zónou, Aktivním modrým světlem, FreshGuard UV filtrem a automatick…
Celý popis
29 990 Kč
RP je obsažen v ceně produktu
- +
Pro individuální cenu pište na eva.bendova@silverhome.cz
Máte dotaz k tomuto produktu? Volejte na 606 192 168, nebo pište na info@silverhome.cz

Vrchol nabídky amerických lednic značky Beko v energetické třídě A++ s EverFresh+ zónou, Aktivním modrým světlem, FreshGuard UV filtrem a automatickým výrobníkem ledu.
 

Sama se postará o dokonalou čistotu

Speciální filtr FreshGuard® eliminuje až 90 % zápachu i míchání pachů potravin. V kombinaci s UV zářením si poradí i s bakteriemi, takže vaše potraviny mají zajištěné ideální místo, kde můžou zůstat dlouho čerstvé.

 

Funkce Eco

Snižuje spotřebu

Inteligentní volitelná funkce Eco vám umožní snížit spotřebu elektřiny vaší chladničky. Jestliže neotevřete dveře lednice po dobu šest a vice hodin po sobě jdoucích, přístroj se sám přepne mrazicí část do energeticky úsporného režimu.

 

LED osvětlení

Dobře vidět a šetřit

LED osvětlení lednic Beko svítí nejen na každou přihrádku a dobře vypadá, ale na rozdíl od klasické žárovky nehřeje, takže přispívá ke snížení spotřeby elektřiny.

 

EverFresh+®

Až 30 dní stále čerstvé

Kupujete spoustu zdravého ovoce a zeleniny, ale nevydrží dlouho čerstvé? Technologie EverFresh+® přesně kontroluje vlhkost vzduchu ve skladovací přihrádce a proudící vzduch snižuje kondenzaci přirozené vlhkosti z plodů, které jsou uchovávány v prostředí s minimálními teplotními výkyvy. Proto je v přihrádce EverFresh+® ovoce a zelenina čerstvá, zdravá a chutná až 3x déle.

 

NeoFrost™

Už žádné vysušené potraviny. A bez odmrazování

Zdá se vám, že máte potraviny v lednici vysušené a okoralé? Na rozdíl od NoFrostového chlazení, které potraviny vysušuje, využívá technologie NeoFrost™ dva nezávislé chladicí okruhy. Ve spojení s dvěma ventilátory umí udržovat studený a vlkhý vzduch jako ideální klima pro správné uchovávání čerstvých potravin. Zároveň dokáže vyrobit a udržovat suchý a velmi studený vzduch pro hluboké zamrazení potravin v mrazáku. Potraviny vám tak vydrží déle čerstvé a nevysušené. V chladničce tak bude ideální vlhkost pro skladování čerstvého jídla, zatímco v mrazničce bude sucho a velký mráz potřebný pro uchování zmrazených potravin. A bez nutnosti odmrazovat.

 

ActiveFresh Blue Light™

Chráněno. Bez ztráty chuti a nutričních hodnot

Modré světlo technologie Active Fresh Blue Light™ prodlužuje skladovatelnost čerstvého ovoce a zeleniny a napomáhá zachování jejich přirozené chuti, barvy a nutričních hodnot. Aktivní modré světlo zajišťuje, že se na ovoci a zelenině netvoří plísně, zabraňuje množení bakterií a udržuje v chodu proces fotosyntézy. Zkrátka, vaše potraviny jsou chráněny a zůstávají v dobré kondici.

 

ProSmart™ invertorový kompresor

Pro tichou a úspornou domácnost

ProSmart™ invertorový kompresor je tím nejlepším pro vaši lednici. Je až čtyřikrát tišší než standardní kompresor, spotřebuje méně elektřiny a má dlouhou životnost.

 

Antibakteriální štít

Lednice bez bakterií

Aby byla minimalizována možnost vniknutí všudypřítomných bakterií do lednice a mrazáku, jsou chladničky a mrazničky Beko vybaveny antibakteriálním štítem. Ten je tvořen madlem a těsněním s antibakteriální úpravou a některé i uhlíkovým filtrem. Vše pro dokonalou čistotu vaší chladničky.

 

Holiday režim

Dejte lednici dovolenou

Pokud se chystáte na dovolenou, dopřejte ji i vaší lednici. S režimem Holiday se vypne chladicí část a poběží jen mraznička, takže zásoby zůstanou pořád u ledu stejně tak jako spotřeba lednice.


 

Parametry produktu:

Americká lednice
Active Fresh Blue Light: ano
Akumulační doba (h): 9
Automat na vodu: ano
Barva: titanium
Displej: ano
Držák lahví: ne
Energetická třída: A++
Hlučnost (dB): 43
Chladící systém: NeoFrost
Ionizér: ne
Kompresor: invertorový
Minibar: ne
Mrazící kapacita (kg/24h): 13
Objem Fresh zóny (l): 15
Objem chladničky (l): 368
Objem mrazáku (l): 155
Osvětlení: LED na bocích
Osvětlení mrazničky: ano
Počet dveří: 2
Protizápachový filtr: ne
Připojení na vodu: ano
Roční spotřeba (kWh/rok): 353
Výrobník ledu: Automatický
Hloubka (cm): 72
Šířka (cm): 91
Výška (cm): 179


Tento model má:

FreshGuard
Funkce Eco
LED osvětlení
EverFresh+®
NeoFrost™
ActiveFresh Blue Light™
ProSmart™ invertorový kompresor
Antibakteriální štít
Holiday režim

 

  • Hloubka (mm) 720
  • Šířka (mm) 910
  • Výška (mm) 1790
  • Výrobce BEKO
  • Energetická třída A++
  • Barva Titanium

Podobné produkty